У 1931 році було 81 мільйон українців

В СРСР офіційно українців на кілька мільйонів було більше, ніж росіян. Про це знали і Сталін, і Гітлер.У 1931 році було 81 мільйон українців


Чи відомо, що першою державою, котра визнала ГОЛОДОМОР, була фашистська Німеччина? І це не дивлячись, що між Сталіним та Гітлером існували пречудові відносини.Ще в далекому 1935 році на з'їзді НСДАП міністр освіти та пропаганди Йозеф Гебельс виголосив промову "Комунізм без маски".


В ній мова йшла про страшний злочин більшовиків проти українського народу, про винищення голодом (ЛИШЕ ЗА ОДИН РІК!!!) протягом 1933-1934 років майже 6 мільйонів людей.

Далі, виступаючи перед присутніми, Гебельс сказав: "Організації, що тут підписалися, до сьогодні вважали, що питання людяності й гуманітарної допомоги мають розглядатися незалежно від політичних та соціальних інтересів. Вони вважають своїм обов'язком, з елементарної людяної точки зору, не мовчати про ті події та дати можливість заговорити голосу совісті. Заради голодних та тих, хто при смерті, для не повторення катастрофи 1933 року вони вимагають повністю прояснити ситуацію та вжити всіх необхідних заходів для надання гуманітарної допомоги".

І ці слова звучать не дивлячись, що між Сталіним та Гітлером були пречудові відносини. Якраз незадовго до з'їзду НСДАП Гудеріан їздив з інспекцією в Казань, щоб подивитися, як там німецькі танкісти тренуються на радянських полігонах та підбивають радянські танки. Незважаючи на непорушну, міцну дружбу між комуністичним СРСР та фашистською Німеччиною, німці не змогли мовчати про злочини комуністичного режиму. Вони не розуміли, чому більшовики мільйонами знищують власний народ.

Цієї книги немає в жодній бібліотеці в Україні. Вдалося відшукати “На великой стройке” у Москві.

Тому, що українців цілеспрямовано комуністично-більшовицький режим винищував є й цілком документальні підтвердження самої ідеологічної системи Радянського Союзу. У 1931 році в Ленінграді було видано книгу "На вєлікой стройке". У ній наводяться дані, що у 1931 році в СРСР проживали 81 мільйон українців та лише 77 мільйонів росіян. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року. Слід зазначити, що сюди не ввійшли українці Галичини, яка перебувала у складі Польщі. Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР є 26 мільйонів.І постає запитання: а з якого такого дива та куди зникло більше 50 МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ?

А звідси напрошується ще одне запитання: то чому ж все таки Україну так завзято втягуювали у євразес, намагалися всіма правдами й неправдами втягнути у мутний союз?Може, зокрема, й із тієї причини, щоб українці не ідентифікували себе як самобутня, із великим історичним та культурним минулим нація?


І зараз Росія ніяк не заспокоїться, продовжує знищення нашого народу.

Питання вже стоїть так, або їх переможемо ми за підтримки світової спільноти, або вони знищать нас і підуть далі, як і ведеться по фашистським законам дикої орди-рашистів.

Коментарі

social

Популярні публікації